Grotesky a horory z jiných zemí

Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Klockner v sob zář 25, 2010 4:44 pm

Přátele, dějí se zde zcela neuvěřitelné věci!! :o Ve čtvertek, čili den před dnem pracovniho klidu. Sedim si tak na balkóně a co nevidim. Pode mnou se nachází kruhový objezd. Na tento vedou tři cesty, každá má tři pruhy jedním směrem a tři pruhy druhým směrem. nNa každé z těchto cest se stojí minimálně v pěti řadách. Tento kruhový objezd řídí místní dopravní policie. Totální zácpa. Mohlo tam být tak 800 aut. Neviděl jsem na konec zácpy na žádné z těchto cest. Přímo podemnou, u prostřed jednoho směru sanitka. Houká jak zběsilá. Během těch 15 minut co jsem byl na balkoně se pohla cca o 5 metrů. Otázka zní : Je zde všechno v pořádku???
P.S.: Nechtěl bych být ten, pro koho ta sanitka jela, nebo koho vezla.
Nevím, jestli strana na které stojím, je dobrá nebo špatná, jen doufám, že je to ta bohatší.
Uživatelský avatar
Klockner
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon črc 14, 2008 11:11 am
Bydliště: Zlín - Malenovice

Re: Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Karel Lajtoch v sob zář 25, 2010 5:46 pm

Tož holt jiný kraj,jiný mrav. Podle místních zvyklostí zřejmě normál. To bude tá jiná kultúra, tá jiná mentálita...ta co by tu naši evropskou měla jako tak obohacovat... Naštěstí je příliš daleko .....zatím.
Karel Lajtoch
Mezigalaktický průvodce
Mezigalaktický průvodce
 
Příspěvky: 315
Registrován: pon črc 14, 2008 9:35 pm

Re: Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Klockner v sob zář 25, 2010 6:08 pm

Ano Karle, jak jsi napsal ....zatím.... Dnes žije v Egyptě podle veřejných odhadů, přesněji než odhadem to zde nelze zjistit, 80 mil. lidi. Jak jsem se dnes dozvěděl tak výpočet pro minuli rok je : počet narozených mínus počet zemřelých rovná se plus 3 mil. Co dodat?? Snad jen...mame dost buldozerů????
Nevím, jestli strana na které stojím, je dobrá nebo špatná, jen doufám, že je to ta bohatší.
Uživatelský avatar
Klockner
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon črc 14, 2008 11:11 am
Bydliště: Zlín - Malenovice

Re: Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Lada v ned zář 26, 2010 11:14 am

Já raději nereaguji :D :D :D
Můj názor na tyto "kultury" znáte.
Lada
 

Re: Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Lada v pon zář 17, 2012 5:33 pm

Nedávno jsem na webu narazil na článek, který mne nepřekvapil svým obsahem, ale zdrojem ze kterého pocházel. Jeho původcem je známý nizozemský sociální demokrat Eberhard Edzar van der Laan, který znepokojeně konstatoval, že mnoho obyvatel Amsterodamu je méně duševně nadaných. Výpověď jinak tradičně politicky korektního Listu De Telegraaf poskytuje otřesné informace o tom, jak rychle stoupá počet duševně zaostalých.

Zdroj (http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/e ... va-mestem- hlupcu-kvuli-muslimum_241303.html):

Míněni jsou ti, jejichž inteligenční kvocient se pohybuje mezi čísly 70 a 85. V Amsterodamu, který je hodně ovlivněn přistěhovalectvím, je za silně duševně zaostalé považováno 104 tisíc lidí, což je zhruba každý osmý obyvatel metropole.

Statisticky vyjádřeno mají Nizozemci průměrné IQ 102, u Maroka je to 85. Maročané tvoří mezi imigranty v Nizozemí největší skupinu. Jako další příklady průměrného IQ svých občanů uveďme třeba Německo (102), Rakousko (102), Turecko (90), Saúdskou Arábii (83), Katar (78) či Nigérii (67). Za snižováním průměrného IQ Amsterodamu jsou tedy hlavně cizinci islámské víry. Podobná situace je například také v Německu nebo Rakousku.
Tato znepokojivá avšak pro mnohé čtenáře zcela nepřekvapivá informace jinými slovy vypovídá o tom, že imigrace z Afrických potažmo Islámských zemí přináší západu akutní perspektivu civilizačního kolapsu, který bude podmíněn fatální intelektuální indispozicí těchto lidí.

Příčina intelektuální indispozice uvedených Imigrantských Afro arabských etnik je podmíněna tropickým prostředím jejich původu, to je totiž na rozdíl od Indoevropanů a Asiatů „intelektuálně proklelo“ nenáročností na vývoj strategie přežití, který si museli osvojit Indoevropané a Asiaté, jimž počasí a prostředí ohledně možností nenuceného spontánního přežití tolik nepřálo. Jinými slovy Indoevropané a Asiaté, byli po celou dobu své civilizačně intelektuální evoluce nuceni důsledně přemýšlet, počítat, plánovat...

Holt-to jsou mimo jiné ty "výhody" multikulti. *blejt*

Nikdy jsem nic jiného netvrdil a jsem rád,že jsem se nemýlil..... :D
Lada
 

Re: Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Tom v úte zář 18, 2012 9:39 am

amen :))
We work in the dark to serve the light...
Tom
Mezigalaktický průvodce
Mezigalaktický průvodce
 
Příspěvky: 485
Registrován: ned lis 14, 2010 8:26 pm

Re: Grotesky a horory z jiných zemí

Příspěvekod Lada v stř črc 17, 2013 5:46 pm

Lada
 


Zpět na Pokec a vzkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron